Pusula Medya

Dijital baskı
Dijital baskı işleri…

Tabela imalatı
Tabela imalatı & uygulaması…

Araç kaplama
Tüm marka model araç kaplama…

Organizasyon
Organizasyon faaliyetleri…

Display ürünler
Display ürünler

Kutu harf
Kutu harf…

Tanıtım standları
Tanıtım stand tasarım & uygulama…

Totem / Bilboard
Totem & Bilboard tasarım ve uygulama…

HOŞGELDİNİZ

Devamı

HİZMETLERİMİZ

Devamı

İŞLERİMİZ

Devamı

HAKKIMIZDA

“Tam Hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal bir reklam ajansıyız..

Eskişehir'de 2000 yılında kurulan, grafik tasarım , web tasarım , baskı, internet tanıtımları, outdoor görsel tanıtım , seo hizmetleri sunan bir iletişim firmasıyız. PUSULA MEDYA, her biri kendi alanında tecrübe sahibi, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu, proje yapısına göre kendisini şekillendiren ve en yüksek verimi ortaya koymayı amaçlayan çağın ilerisini hedefleyen, rekabetten çekinmeyen tam hizmet ajansıdır. Amacı, geniş hizmet alanı, gelişmiş imkanları ve ekipman yapısıyla sizi en iyi şekilde tanıtan ürünler ortaya çıkarmaktır...

Devamı

HİZMETLERİMİZ

Tecrübe ve birikimimizi sizinki ile birleştirip uygun zamanı, doğru mecrayı, ekonomik uygulamayı mutlaka en kaliteliyi oluşturacak şekilde sunuyoruz.

Devamı

HABERLER

Firmamızdan gelişmeleri/haberleri ayrıca sektörümüzdeki yenilikleri bu bölümden takip edebilirsiniz.

26 Eylül 2018 Çarşamba

Pusula Medya yeni web sitemiz hizmetinize sunulmuştur...

Tamamı

TASARIMLAR

Tasarım, bir ürünün tümü, veya bir parçası veya üzerindeki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütünü ifade eder.

Tasarımın bilgilenmiş kullanıcı üzerinde yarattığı genel izlenim ile bilinen herhangi bir tasarımın bu kullanıcıda yarattığı genel izlenim arasındaki belirgin bir farklılık olması, ayırt edilebilir niteliğe sahip olma anlamındadır.

Design Latince kökenli ‘designare’den türemiştir; anlamı ‘bir şeye işaret etmektir’. Etimolojik anlamda, uzakta olan bir şey işaret edilebilir; piktoral anlamda ‘de-sign’ birden fazla şeyin olduğu ortamda, yalnızca tek bir şeyi işaret edebilir.